Twój rynek hurtowy

Reklama u nas to efektywna promocja Państwa marki poprzez bezpośredni kontakt z tysiącami handlowców oraz klientów z wykorzystaniem szerokiego przekroju mediów takich jak ulotki, gazetki reklamowe, internet, radiowęzeł, wydarzenia kulturalne, konferencje.
Ł.R.H. Zjazdowa S.A. dzięki swojej specyficznej zabudowie oraz wyspecjalizowanemu gronu klientów posiada ogromny potencjał reklamowy. Jako lokalna i doświadczona firma pomożemy Ci wykorzystać ten potencjał dla rozwoju Twojej firmy.

Jestem zainteresowany reklamą

Świeże, smaczne i zdrowe

Święto Kupca 2016

Łódzki Rynek Hurtowy „Zjazdowa” S.A. już po raz ósmy był współorganizatorem i głównym sponsorem „Święta Kupca”. Tradycja tego święta sięga początków XX wieku, kiedy to w dniu 8 grudnia 1937 r., podczas pielgrzymki polskich kupców na Jasną Górę, uroczyście ogłoszono, że będzie to Dzień Kupca Polskiego. W czasie wojny Święto Kupca obchodzono tylko dwa razy. W latach 1946-1949 Święto Kupca było kontynuowane, by w latach realnego socjalizmu wykreślić je z kalendarza. Dopiero po roku 1989, wraz ze zmianą ustroju, Dzień Kupca ponownie zaczęto świętować.

W ramach integracji środowiska kupieckiego z otoczenia Łódzkiego Rynku Hurtowego „Zjazdowa” S.A. na tegoroczne obchody święta zostali zaproszeni przedstawiciele władz województwa, miasta, akcjonariusze rynku, kupcy oraz przedstawiciele firm współpracujący z ŁRH „Zjazdowa” S.A. Członkowie stowarzyszeń: Łódzkiej Federacji Kupieckiej oraz Wojewódzkiego Związku Zrzeszeń Kupców i Usługodawców w Łodzi. Przybyło około 570 gości. Obchody Święta Kupca są okazją do spotkania osób, które na co dzień tworzą środowisko kupieckie Łodzi.

Tegoroczne obchody wsparły firmy: PKO Bank Polski, Zakłady Mięsne Pamso S.A., InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, Gravita , Cukiernie Dybalski, Multiubezpieczenia, Koncesjonowane Biuro Ochrony "SERVO" KUR i Wspólnicy Sp. Jawna, których przedstawiciele również wezmą udział w obchodach.

Uroczystość odbyła się się w dniu 26 listopada 2016 r. w Klubie Wytwórnia. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.15, a ostatni goście wyszli o 2:15. W trakcie uroczystości wystąpił zespół „Yaka Band” znany z programu "Jaka to melodia" 

Catering przygotowała firma "Inter - Solar"

https://www.facebook.com/pg/rynekzjazdowa/photos/?tab=album&album_id=1502780393068944

Zobacz więcej

Nasze Dobre Łódzkie 2016

Przez trzy tygodnie Czytelnicy trzech gazet będą wybierać produkty i usługi będące łódzkimi „naj”. W plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie 2016 chcemy promować towary i usługi, powstające dzięki firmom z województwa łódzkiego. Chodzi o te produkty i usługi, które ze względu na jakość, a także popularność wśród mieszkańców, stanowią wzór godny naśladowania.

Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. jest ważnym miejscem wprowadzania na rynek świeżych owoców i warzyw wyprodukowanych w zagłębiu sadowniczym oraz warzywniczym województwa łódzkiego i zachodniego Mazowsza.
Najważniejszym w działalności Łódzkiego Rynku Hurtowego ZJAZDOWA S.A. jest spełnienie wymagań klientów dokonujących zakupów poprzez umiejętną organizację rynku i sposób udostępniania powierzchni handlowych.

Zapraszamy do oddawania głosów:
http://www.dzienniklodzki.pl/…/lodzki-rynek-hurtowy-zjazdow…

Zobacz więcej

Dożynki Owocowo-Warzywne "Zjazdowa 2016"

Tegoroczne Dożynki Owocowo-Warzywne w Łódzkim Rynku Hurtowym „Zjazdowa” S.A. już za nami. Piękna pogoda, tradycyjne obrzędy święta plonów oraz moc atrakcji, spowodowały, że „ Zjazdową” odwiedziło mnóstwo gości.

Zobacz więcej

Świeże i zdrowe bo ze Zjazdowej

Twój rynek hurtowy

Na powierzchni ponad 13 ha funkcjonuje sześć hal handlowo-magazynowycho profilu ogólnospożywczym oraz dwie hale przeznaczone do sprzedaży płodów rolnych

Hala owoców cytrusowych prezentuje szeroką ofertę i wysoką jakość. Kolejne hale oferują szerokiasortyment takich produktów jak: mięso i wyroby wędliniarskie, nabiał, słodycze, napoje, surówkioraz inne artykuły ogólnospożywcze.

Sektor spożywczy i owocowo-warzywny
w jednym miejscu!

Powierzchnie użytkowe to ponad 500 boksów i stanowisk handlowych o standardowej powierzchni 24m2 ponad 160podmiotom gospodarczym w sektorze spożywczym i owocowo-warzywnym.
Większa część firm prowadzi działalność nawiększej powierzchni niż jeden boks handlowy.

W hali logistyczno - magazynowej znajduje się dojrzewalnia bananów oraz firmy prowadzące działalnośćw zakresie dystrybucji warzyw i owoców. Budynki handlowe i magazynowe zajmują ponad 2 ha powierzchni Rynku.

Klient najważniejszy dla Rynku

Obrót i dystrybucji żywności
na najwyższym poziomie

Wdrożenie systemu HACCP (obecnie wg normy ISO 22000:2005) polega na usprawnieniu działań poprzezwłaściwy obieg informacji i dokumentacji, co sprzyja wczesnemu wykryciu wszelkichnieprawidłowości oraz zwiększa efektywność działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i jakości żywności.
Poprzez wdrażanie rozwiązań eliminujących zagrożenia dla zdrowia konsumenta, jakie mogąpowstać na etapie obrotu i dystrybucji żywności (obecnie wg normy ISO 22000:2005). mamy na uwadze zwiększeniekonkurencyjności w handlu owocami i warzywami oraz artykułami spożywczymi wśródprzedsiębiorstw operujących na terenie Rynku.